O nas

WITAM  WSZYSTKICH  ZAINTERESOWANYCH  !!!!!!!!!

 

Na imię mam Iza i jestem groomerem, czyli potocznie mówiąc psim fryzjerem.

Od zawsze kocham zwierzątka małe , te trochę większe i te ogromne też.

Aby tą  miłość dobrze spożytkować  postanowiłam  otworzyć salon fryzjerski dla psów i kotów.

To ,że nasz pupilek musi dobrze wyglądać jest dla nas , ich właścicieli   sprawą oczywistą, ale wiemy też ,że nie jest to takie proste.

Dlatego też nie musisz już się  martwić  o to  gdzie  swojego ulubieńca wykąpać , w czym , jak go dobrze rozczesać  , jak przyciąć pazurki, żeby  go nie skaleczyć i jak wyczyścić uszy .

Właśnie po to ukończyłam profesjonalny kurs groomerski  w Poznaniu i nadal jeżdżę  na  różnego rodzaju szkolenia  , aby  was w tym wyręczyć  i aby nasze zwierzaki były zadowolone i co za tym  idzie szczęśliwe.

Moja cierpliwość i doświadczenie pomagają mi w kontaktach ze zwierzętami  i  dlatego dla każdego psa(kota) poświęcam tyle czasu ile on potrzebuje, bo przecież nikt nie lubi gdy się go traktuje w pośpiechu i bez zaangażowania.

Sama mam pieska i wiem  jak ważne jest ich zdrowie ,higiena i dobre samopoczucie  i właśnie to zapewniam  waszym  ulubieńcom w moim salonie .

Serdecznie  zapraszam

Izabela  Skolarus

 

97a935595bd2614586903fc5e76b1e31_XL

  • REGULAMIN

Aby nasza współpraca  układała się pomyślnie , a efekt końcowy był dla wszystkich satysfakcynujący proszę o dostosowanie się  do poniższych zasad:

-Termin wizyty należy uzgodnić telefonicznie  660784094

-Bardzo proszę o informację telefoniczną o spóźnieniu

-Bardzo proszę o wcześniejszą  informację telefoniczną o rezygnacji z wizyty

-Psy są pielęgnowane w moim salonie bez podania żadnych środków uspokajających lub usypiających 

-W salonie używane są profesjonalne kosmetyki dla zwierząt posiadające atesty

– Stanowisko pracy i narzędzia są każdorazowo dezynfekowane i sterylizowane

-Dla ułatwienia mojej pracy i skrócenia czasu wykonania usługi psy są strzyżone bez obecności właściciela , gdyż jest wtedy spokojniejszy i bardziej współpracuje z groomerem. W przypadku pozostania właściciela z psem i wydłużenia czasu wykonywanej usługi koszt  wzrasta o 50%

-Przed strzyżeniem i po trymowaniu pies jest obowiązkowo kąpany

-Właściciel zobowiązany jest poinformować mnie o wszelkiego rodzaju dolegliwościach psa np.: padaczka, agresywność, niezrównoważenie psychiczne itp.

-Psy stare ,lękliwe, chore strzyżone są wyłącznie na żądanie właściciela i nie ponoszę odpowiedzialności  za pogorszenie ich stanu zdrowia, dotyczy to również krótkiego strzyżenia w czasie mrozów- tylko żądanie właściciela

-Ewentualne zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonane jest na koszt właściciela psa lub kota  bez wcześniejszego uzgodnienia.

-Suczki w czasie cieczki nie są przyjmowane

-Każdy pies powinien posiadać książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami

-Każdy właściciel ma obowiązek okazać książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami w razie ugryzienia kogoś w czasie pobytu w salonie

-Jeśli pies ugryzie  kogoś w salonie i okaże się ,że nie ma aktualnych szczepień  właściciel  jest zobowiązany pokryć ewentualne koszty szczepień poszkodowanego

– Pies(kot) zostaje wydany WYŁĄCZNIE osobie , która go przyprowadziła do salonu lub przez nią wskazanej 

-Zastrzegam sobie prawo odmowy przyjęcia psów chorych i agresywnych

Decydując się na usługi w moim salonie automatycznie właściciel zgadza się na publikacje zdjęć swojego pupila w sieci internetowej 

POZOSTAWIAJĄC PSA POD MOJĄ OPIEKĄ W SALONIE KLIENT AKCEPTUJE WSZYSTKIE WARUNKI REGULAMINU

Komentarze są wyłączone.